TECHNOLOGIE

 

   Používáme speciální technologii bezvodého mytí užitím biologicky odbouratelných přípravků vyvinutých v USA, maximálně šetrných k přírodě!

 

   K mytí, čištění a leštění používáme kvalitní sadu ekologických přípravků, s kterými nepotřebujete k umytí bežných nečistot na autě ani kapku vody. Mytí lze tedy provádět i mobilně kdekoliv a kdykoliv. Prostředky nezanechávají šmouhy a lze je použít i za přímého slunečního svitu, nebo dokonce i na mokrém povrchu (v případě předmytí). Váš lak přitom zůstává netknutý díky složce lubrikantů, které rozpuštěnou špínu oddělí pryč od povrchu. Poté se špína setře jemnou mikrovláknou utěrkou a druhou utěrkou se rozleští zbylý voskový film do detailního lesku. Všechny prostředky jsou univerzální a použít se mohou i v interiéru. Jednoduchá, efektivní a velmi rychlá práce s viditelnými a vynikajícími výsledky přetvávajícími i několik týdnů.

 

   Sada prostředků obsahuje: Univerzální čistič na hrubé nečistoty (ptačí trus, hmyz, brzdový prach na kolech, nečistoty na sedačkách). Oživovač pneumatik, gum a plastů. Pneumatika vypadá přirozeně a nevytváří mokrý vzhled. Na palubní desce se vytvoří antistatický film a příjemně provoní interiér. Leštěnka na nové laky. Obsahuje více rozpouštědel a vosk. Použití celá karoserie lak,chrom a dokonce sklo (usměrňuje déšť). Leštěnka na starší laky (např. obsahuje-li vlásečnicové škrábance). Obsahuje velmi jemné abrassivum a dvě složky vosku. Použití celá karoserie lak,chrom a dokonce sklo (film usměrňuje dešťové kapky).

 

NOVÁ TECHNOLOGIE

 

Nově zařazujeme do technologického postupu ručního mytí tzv. BEZOPLACHOVÉHO MYTÍ.

 

Jedná se o mytí užitím opravdu minimálního množství vody za přidání prostředku "Optimum No Rinse - Mytí bez oplachu" na bázi speciálně vyvinutých syntetickéch polymerů, který neobsahuje žádné saponáty, ale pouze vodný roztok polymerů podobných syntetickým voskům.

Tyto vysoce lubrikující polymery mají schopnost se v mžiku navazovat k povrchu, uvolňovat a obalovat částice nečistot a vytvářet bariéru chránící během mytí lak vozu před poškrábáním.

 

Během mytí se uvolněné nečistoty z mycí houby či utěrky vyplavují do mycího roztoku a klesají ke dnu kbelíku, a proto je roztok po celou dobu mytí 100% funkční a bezpečný.

Po umytí celého vozidla není potřeba finální oplach!

 

Jednou z klíčových vlastností produktu je extrémní schopnost změkčovat vodu. Výsledkem je extrémní lesk beze šmouh a stop po zaschlých kapkách vody. Produkt sám o sobě zanechává základní ochranu a prvotřídní lesk, kterému se nevyrovná žádný auto šampon s voskem.

 

Produkt je pH neutrální a neobsahuje žádné alkalické odmašťovače (saponáty). Proto nepoškozuje stávající vrstvu ochranného vosku.

Mytí lze provádět dokonce i na přímém slunci či v mrazu. Je to ideální řešení mytí v zimních měsících.

Přípravek obsahuje 0% saponátů, je proto zcela ekologický a nepředstavuje žádnou zátěž pro životní prostředí!

 

 


Fotogalerie

Developed in conjunction with Eco-Joom.com