EKOCARWASH

 

     se zabývá údržbou motorových vozidel - ruční čištění a leštění exteriéru, vysávání, čištění a údržba interiéru Vašeho vozidla ... potřebujete vyčistit "káru" před služební cestou, svatbou, dovolenou či prodejem apod.? Volejte a pište, vše bude rychlé, precizní, bez použití vody a maximálně EKOfriendly!

     Používáme speciální technologii bezvodého mytí užitím biologicky odbouratelných přípravků vyvinutých v USA, šetrných k přírodě!

     Bezvodým mytím se značně šetří zásoby pitné vody z jejichž úbytkem se v posledních letech potýká celá planeta. Buďte Vy a Vaše Firma ekologičtí a tolerantní k přírodě a využijte Naše služby. Váš vůz bude naleštěn, provoněn a vypucován bez toho aniž by byl drcen jeho lak automatickými kartáči a splachován hektolitry vody! To vše se značným smyslem pro detail!

     Pro firmy, organizace a jejich vozový park můžeme zajistit pravidelné 14ti denní či měsíční intervalové mycí programy. Taktéž po využití našich služeb bude Vaše Firma vyvěšena na Našem webu, na seznamu firem využívajících tuto "ZELENOU" službu a bude tím vyzdvihnut její kladný vztah k přírodě a smysl pro ekologii ...


Fotogalerie

Developed in conjunction with Eco-Joom.com